عنوان خبر: در آستانه فرارسيدن جشن هاي دهه مهدويه؛ نشست تجليل از مولفين مهدوي در اصفهان برگزار شد
(شاخه: اخبار)


در آستانه فرارسيدن جشن هاي دهه مهدويه اولين جلسه از سلسله نشستهاي با "مولفين مهدوي"  در مركز جهاني حضرت ولي عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف - اصفهان برگزار شد.
بنابراين گزارش در اين نشست، استاد نجم الدين طبسي، از مولفين و كارشناسان حوزه ي معارف مهدوي در سخناني به تبيين  جايگاه مهدويت در تشيع پرداخت و آن را عمود اعتقادات شيعه عنوان كرد.
وي همچنين با تاكيد بر اينكه حوزه های علمیه در پاسداری از فرهنگ مهدویت نقش اساسي را ايفاء مي كنند تاكيد كرد: حوزه ها بايد در اين صحنه حساس وارد شده و نگذارند افراد غير متخصص در اين زمينه فعاليت كنند.
وي همچنين با طرح اين موضوع كه تبليغ و ترويج موضوع عدالت طلبي مهدوی، مانع از تحقق اهداف بیگانگان است، تصريح كرد: استکبار به وسیله دامن زدن و حمایت کردن از جریان هایی چون سید حسنی دروغین، یمانی دروغین و امثال آن سعی در اختلاف و تفرقه شیعیان و كم رنگ كردن بحث ظهور و علائم آن دارد و در اين زمينه بايد با روشنگري و شفاف سازي مانع از تحقق خواسته هاي آنان شد.
در پايان اين نشست، آيت الله سيد محمود بحرالعلوم ميردامادي از زحمات اين مولف برجسته مهدوي تجليل نمودند
گفتني است، اين نشست با هدف معرفي مولفين مهدوي و شناساندن كتب نفيس در زمينه امامت و مهدويت طرح ريزي شده كه طبق برنامه هر ماه از يك نفر از اساتيد و علمائي كه در اين عرصه صاحب تاليفات نفيسي هستند دعوت مي شود تا با حضور در اين نشست به بازخواني تاليف خود پرداخته و به پرسش هاي مخاطبين پاسخ دهند.شبكه جهاني اطلاع رساني حضرت ولي عصر(عجل الله تعالى فرجه الشريف)
( http://imamalmahdi.com/main/far/news.php?extend.1324215377 )