پژوهشکده مهدویت
كوتاه و خواندني

وقتى بيايى...

جاده‏ها خود را آماده مى‏كنند، براى قدم‏هاى استوار تو و فرشى از زيارت «السلام عليك يااباصالح‏» را برخود مى‏گسترند. تو كه مى‏آيى، سنگ‏ها غزل مى‏خوانند و نگاهشان معنا مى‏گيرد. تو كه مى‏آيى، برآسمان تاريك دل‏ها مى‏تابى و به آن‏ها فانوس‏هايى از ستاره هديه مى‏دهى. تو سرشارى از غزل‏هاى سبز. تو كه مى‏آيى، طوفان با دريا آشتى مى‏كند و نور در رگ‏هاى زمين جارى مى‏شود. آرى، تو كه مى‏آيى، روشنى را به شب‏هاى تاريك هديه مى‏كنى و دل‏هاى شكسته را با مهربانى و لبخند پيوند مى‏زنى و پشت پنجره، نشستن و زيبا ديدن را براى چشم‏ها معنا مى‏كنى. تو كه بيايى، كوير معنا ندارد. همه جا سبز است، چون متن بهار! تو كه بيايى...

جستجو در سايت
آنلاین
مهمان: 13
کاربر: 0
در این صفحه: 1
   صفحه اصلی > اخبار مرکز

پیام تسلیت آیت الله بحرالعلوم در پی درگذشت مرحوم علامه جلیل القدر سید محمد بحرالعلوم

ارسال به یک دوست  نسخه مناسب برای چاپ homeپیام تسلیت آیت الله سید محمود بحرالعلوم میردامادی (دام ظله) در پی درگذشت مرحوم علامه جلیل القدر سید محمد بحرالعلوم (قدس سره)

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ راجِعُونَ


حضور محترم آیت الله زاده بزرگوار ، حجةالاسلام و المسلمین آقای حاج سید محمد علی بحرالعلوم (دام بقائه)

ارتحال عالم ربانی مرحوم علامه حاج سید محمد بحرالعلوم قدس سره که از بیت رفیع علم و سیادت می باشند و عمر پر برکت خود را در طریق حضرات اهلبیت علیهم السلام و خدمت به مؤمنین و حوزه مقدسه نجف اشرف سپری کردند را به حوزه های علمیه و حضرتعالی و اخوان مکرم و خاندان شریف تسلیت عرض می نمایم و از خداوند متعال برای آن عالم ربانی علوّ درجات و برای بازماندگان آن فقید سعید صبر و اجر خواهانم.

 

والسلام علیکم و رحمةالله

سید محمود بحرالعلوم میردامادی

نجف اشرف – 19 جمادی الثانی